On: Feb 25, 2014 @ 8:20 PM

Wiadomość: Dobry wieczor Panie Pawle!!! Przepraszam, ale jestem najgorszym hakerem na swiecie i az glupio sie przyznac ale nie przyszlo mi do glowy, ze w ten sposob musze wyslac emaila. Mam nadzieje, ze nadal moglabym miec Zumba Fitness klase w Osrodku – bardzo bym chciala ;). Jezeli tak, prosze mi powiedziec ile Pan chcialby za godzine wynajmu sali oraz mam pewien pomysl – pomyslalam sobie, ze skoro 8 marca jest Dzien Kobiet dlaczegoby nie zrobic z tej okazji Zumby naszym pieknym polskim kobietom – za darmo !!!Ja z najwieksza przyjemnoscia!!! Mysle, ze to dobry pomysl i bylaby okazja do sprawdzenia podlogi – haha 😉 Bardzo Pana przepraszam za dlugie milczenie i mam nadzieje, ze nie bedzie Pan bral ze mnie przykladu ;). Goraca pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na Pana odpowiedz. Justyna

Odpowiedź:

Pani Justyno,

Bardzo przepraszam ze tak późno odpisuję. Strasznie brakuje mi czasu, a w przypadku zumby musiałem dodatkowo popytać inne osoby.

Bałem się że podłoga w Domu Ośrodka może być za słaba na rytmiczne podskakiwanie ~20 osób. Wciąż jeszcze to sprawdzam, bo mam różne opinie.

Po drugie – pod koniec miesiąca będziemy poważnie zastanawiać się nad użytkowaniem pomieszczeń, ponieważ jest wielu chętnych. A ja muszę wszystkim zapewnić dostęp. W tym momencie jedynym popołudniem kiedy nie ma mszy lub innych zajęć jest poniedziałek. Nie wiem czy dostęp w ciągu dnia by panią zadowalał – proszę się nad tym zastanowić. Ale tu też będą ograniczenia.

Prosze mi podać ile osób by było w grupie, i czy by pani odpowiadał poniedziałek wieczór – lub jakieś inne dni, ale nie wieczorem.

Co do warunków finansowych to się porozumiemy.

Pozdrawiam,

Pawel

Posted in Poczta
facebook
Partnerzy
Sponsorzy