Walne Zgromadzenie członków Ośrodka LPC – 6 czerwca 2015

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam na doroczne Walne Zgromadzenie Członków Ośrodka LPC, które odbędzie się w sobotę 6 czerwca 2015 o godz. 16.30 w Domu Ośrodka na Forest Hill (8 Waldram Park Road, London, SE23 2PN). Jak co roku zdamy relację z tego co działo się w Ośrodku przez ostatnie 12 miesięcy, poinformujemy o kondycji finansowej naszej organizacji, przedstawimy plany na przyszłość.

W tym roku najważniejszym zadaniem przed Zarządem Ośrodka LPC stoi unowocześnienie Statutu Ośrodka, pochodzącego sprzed ponad 40-stu lat. Wielokrotnie zarzucano nam że nie trzymamy się wytycznych tam zawartych. Ale każdy kto przeczyta Statut stwierdzi że czasy nieco się zmieniły i chyba już czas abyśmy wprowadzili Ośrodek LPC w XXI wiek. Chcemy zaproponować pewne zmiany i poprawki Statutu, które nie zmieniają charakteru naszej organizacji ani nie zmieniają celów naszej działalności, ale dostosowują je do dzisiejszych czasów. Chodzi także o dodanie jasno zdefiniowanych kryteriów członkowstwa w Ośrodku LPC (co zostało zaakceptowane jednogłośnie przez Walne Zgromadzenie w roku ubiegłym) oraz uaktualnienie spraw formalnych i przedstawienie ich codziennym językiem. Tak jak zapowiadaliśmy uprzednio, chcemy aby można było działać szybciej, sprawniej i nowocześniej.

Porządek zebrania dostępny jest na stronie internetowej Ośrodka LPC w folderze Archiwum/2015/Zebrania

Serdecznie Państwa namawiam do kształtowania życia naszej społeczności. Pierwszym krokiem niech będzie udział w Walnym Zgromadzeniu członków Ośrodka LPC. To Państwo decydują w jakim kierunku państwa przedstawiciele mają prowadzić Ośrodek. To najlepszy czas żeby powiedzieć czego Państwo oczekują, a jakie działania są niepożądane. Jak zwykle proszę o zachowanie porządku w trakcie Zebrania, tak aby można było to przeprowadzić sprawnie i efektywnie, bez zbędnych opóźnień i nerwów.

Liczę na Państwa zrozumienie i współpracę.

Paweł Dokurno

Prezes Ośrodka LPC

PS W razie gdyby ktoś z członków Ośrodka LPC nie mógł osobiście wziąć udziału w Walnym Zebraniu, a chciałby zadecydować w omawianych na zebraniu sprawach – może to uczynić upoważniając kogoś innego. Proponowałbym osobę, której ufa że zagłosuje zgodnie z wolą upoważniającego.

Tekst upoważnienia dostępny jest tutaj.

Posted in Aktualności
facebook
Partnerzy
Sponsorzy